درباره پرند کشاورزی

دکتر پرند کشاورزی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت، دارای بورد تخصصی نظام پزشکی به شماره 74549 می باشد، که با بهره گیری از دانش روز سعی در خدمت رسانی به مشتریان خود را دارد. لازم به ذکر است که تمامی روش های درمان و تجهیزات مورد استفاده کاملا به روز و مطابق با آخرین متد های درمان و مراقبت از دهان و دندان می باشد. پرند کشاورزی یک مطب دندانپزشکی مجهز و پیشرفته در جهت تشخیص و درمان اختلالات و مشکلان لثه و دندان در شهر تهران می باشد. که با ارائه راهکار های جامع محافظت و انواع جراحی های دندان و لثه، در مسیر رضایت مشتریان خود می باشد.

ما بر آن هستیم تا خدمات بهداشتی دندانپزشکی را به جامعه ارزشمندمان، با بالا ترین سطح خدمات و کیفیت در زمینه دندانپزشکی تخصصی ارائه نماییم. بی شک انجام خدمات در هر حرفه و فنی با رعایت استانداردهای علمی روز, تاثیرات بسزایی در کیفیت خدمات ارائه شده دارد. خدمات تخصصی دندانپزشکی نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد و ما نیز بر آن هستیم تا با حرکت در مسیر یاد شده و حفظ این خط مشی, خدمات تخصصی دندانپزشکی را با بالاترین استانداردهای بین المللی و با استفاده از مرغوبترین مواد و تجهیزات تخصصی برای مراجعین عزیزمان ارائه داده تا موجبات افزایش رضایتمندی ایشان را فراهم نماییم.

بهترین مرکز کاشت ایمپلنت دندان در سهرودری تهران

اگر ارائه خدمات دندانپزشکی ایده آل را دارای سه بال، تخصص، تجهیزات، کیفیت خدمات برتابیم و افزایش سطح این خدمات را دارای رابطه مستقیم با افزایش هر یک از این سه حوزه درنظر بگیریم , انگاه اهتمام بر رشد سطح خدمت در هر یک می تواند افزایشی را در ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی ایجاد نماید.حوزه تخصص بر همگان روشن است و منظور تخصص علمی و تکنیکی دندانپزشکان در حوزه تخصصی فعالیت حرفه ای می باشد. این امر با توجه به استانداردهای بسیار ایده آل در تدریس و آموزش در دانشگاه های کشور همواره مد نظر اساتید بوده است.بدیهی است این موضوع از دید این گروه تخصصی دندانپزشکی بعنوان یکی از ارکان ضروری همواره دارای اهمیتی بی بدیل بوده است.تجهیزات و مواد مصرفی تخصصی دندانپزشکی نیز با توجه به گستردگی و حجم وسیع تولیدکنندگان و ارائه دهندگان این تجهیزات و مواد طیف وسیعی را شامل می باشند. استفاده از ابزار مرغوب و استاندارد همزمان با لحاظ نمودن فاکتور هزینه از مهمترین تصمیمات تخصصی در ارائه این خدمات تخصصی دندانپزشکی می باشد.

بهترین کلینیک درمان تخصصی دندان در تهران

کیفیت خدمات ارائه شده را بعنوان راس سوم این مثلث می توان برشمرد. این کیفیت نیز بر اساس تجربه حاصل از سالها فعالیت در این حوزه از نقاط قوت این گروه درمانی می باشد. امیدوار هستیم با ترکیب این سه بازوی کاملا تخصصی، ارائه مشاوره های تخصصی و بکارگیری روشهای درمانی ایده آل بر اساس شرایط و مقدورات مراجعین عزیزمان, بهترین متد های درمانی تخصصی دندانپزشکی را ارئه و موجبات رضایتمندی شما عزیزان را فراهم اوریم. باشد تا گامی برداشته باشیم در راستای ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به مردم شایسته جامه عزیزمان . انشاا...

  • تجهیزات مدرن
  • مواد اولیه با کیفیت بالا
  • محیطی آرام
  • خدمات خانوادگی
  • موقعیت مکانی مناسب
  • امکانات رفاهی مناسب
  • ویزیت و مشاوره
  • تضمین رضایت
  • دسترسی آسان

هدف ما

ما لبخندی زیبا و دندان هایی سالم را برایتان به ارمغان خواهیم آورد.امروزه و در عصر زیبایی دیگر نباید صرفا به زیبایی دندان ها توجه داشت بلکه زیبایی لثه ، لب ها و چینش مناسب دندان هایی سفید و یک دست ، هارمونی زیباتری را برایتان به همراه دارد.در جهت رضایت و لبخند زیبای شما ، مکانی را فراهم آوردیم تا بتوانیم در کمال راحتی و رضایتتان ، از دندان و دهانتان مراقبت کنیم.این رسالت ماست و آرامش مراجعه کنندگانمان را بر هر امری ترجیح خواهیم داد.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر پرند کشاورزی یکی از بهترین مراکز جراحی لثه، کاشت ایمپلنت و خدمات تخصصی دندانپزشکی است که با دارا بودن بهترین امکانات برای جراحی دندان در خدمت کلیه همشریان تهرانی بلخصوص افراد حاضر در منطقه شمال تهران و خیابان سهرودی هستند. به علت ظرفیت محدود اگر به دنبال گرفتن وقت از کلینیک دندانپزشکی دکتر پرند کشاورزی هستید می بایست جهت رزرو وقت با ما هر چه سریعتر تماس بگیرید.

رویکرد ما

رویکرد ما همواره مبنی بر ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی و بهداشت دهان و دندان است.این رویکرد را بر این مبنا انتخاب کرده ایم که اعتقاد داریم رضایت مراجعه کنندگان بهترین نوع تبلیغات برای ماست.بنابراین همواره می کوشیم بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در آرام ترین و دلنشین ترین محل همراه با مشاوره اصولی و تخصصی به مشتریانمان عرضه داریم.

دکتر پرند کشاورزی با مدرک جراحی دهان و ایمپلنت یکی از بهترین دکتران دندانپزشک در تهران است که شما می توانید برای انجام کلیه خدمات جراحی دندان و خدمات تخصصی دندانپزشکی به ایشان مراجعه فرمایید.